מאמרים וטיפים

כל מה שאתה צריך לדעת

כיסא אורטופדי – כמה חשוב?

כיסא אורטופדי – כמה חשוב?

כיסא אורטופדי – כמה חשוב?

רוב העבודות המודרניות דורשות זמן ישיבה לאורך זמן ולכן חשוב לשים דגש על תמיכה ונוחות בזמן שאנו יושבים. הכיסא האורטופדי משמש ככלי יעיל לשיפור בריאות  הילד והמבוגר כאחד. בכך שהוא נוצר ומתכנן להתאים לצורך הגוף, הוא מספק את התמיכה המיטבית לגוף האדם ועשוי לשפר את הבריאות הכללית.

היתרונות הבריאותיים של כיסא אורטופדי

1. תמיכה ביציבה ויציבות

התמיכה המקסימלית באזור הגב  מסייעת בשמירה על יציבות הגוף. כאשר יש תמיכה מתאימה לאזור הגב, הכיסא מספקת תמיכה מסוימת לפרקי הגב, המסייעת למנוע כאבי גב ולשמור על יציבות הגוף .

בזכות תמיכה זו, הכיסא יכול לשפר את תחושת הנוחות ולהפחית את הלחץ על שרירי הגב. התמיכה המקסימלית באזור הגב יכולה גם לשפר את יכולת היציבה, ולמנוע תחושת עייפות וכאבים באזור הגב והצוואר שנגרמים על ידי ישיבה לטווח זמן ארוך בכיסא שאינו נותן תמיכה מספיקה.

לכן, כשנדאג לתמיכה נכונה באזור הגב באמצעות כיסא אורטופדי, נקבל לא רק יותר נוחות אלא גם שמירה על יציבות הגוף .

2. הפחתת לחצים על הרגליים והגב

בזכות התמיכה בכיסא אורטופדי יש פחות לחץ על נקודות המגע עם הגוף. התמיכה  מתאימה את עצמה למבנה הגוף של המשתמש ומפזרת את המשקל באופן אחיד ומאוזן.

כאשר יש פחות לחץ על נקודות המגע כמו בכתפיים, ידיים וירך, יש פחות הזדקנות של העורך לעצמו, וכך נמנעת התפתחות כאבי שרירים ודלקתיים באותן אזורים. הפחתת לחץ מסייע גם למנוע כאבי ראש, צוואר וגב, שיכולים להתפתח כתוצאה מלחץ אותם עלול להפעיל הישיבה לאורך זמן בכיסא בלתי נוח.

בנוסף כיסא אורטופדי מספק עוד יתרונות נוספים שיכולים לשפר את חוויית הישיבה ולשמר על בריאות הגוף:

1.מתאים אישית:

יש אפשרות להתאמה אישית של גובה הכיסא, זווית המושב, ותמיכת הגב. כך, ניתן להתאים את הכיסא לצרכי המשתמש ולמנוע ישיבה בתנאים לא נוחים.

2.שיפור יכולת עבודה והפחתת התעייפות:

התמיכה המדויקת בגב והיכולת להתאים את הכיסא לגבהים שונים יכולים לשפר אפילו את המוטיבציה בעבודה. בגלל שהעובד לא מרגיש העייפות זה משפר את יכולתו לבצע המשימות ולהתמודד עם אתגרים יומיומיים.

3.תמיכה בכל התחומים:  מספק תמיכה לאורך כל הגב, מקנה נוחות לחלוטין במהלך הישיבה ואינו מתעייף כלפי עיוותי גוף.

לכן, הבחירה הנכונה יכולה להשפיע לטובה על בריאות הגוף ועל ייצוב הישיבה, וכמובן משפיע על איכות החיים בכלל.

מוצרים וחדרים שיכולים לעניין אתכם , ניתן לגלול לצדדים .

איך עובד כיסא אורטופדי?

כיסא אורטופדי נבנה באמצעות חומרים איכותיים שהם ידידותיים לגוף האדם. הוא מותאם אישית לצרכי המשתמש ויכול להתאים לכמה זמנים שונים ביום.

1. מדידת זמן ישיבה

כשאנו יושבים לאורך זמן במשך שעות בכיסא, זה יכול להשפיע על בריאותנו ועל נוחותנו. כיסא אורטופדי מתקדם מציע את האדפטציה שאתה מתייחס אליה, הנועדה להתאים את הכיסא לצרכים המשתנים של המשתמש במהלך היום.

2. תיקונים למצבי בריאות ספציפיים

כיסא אורטופדי יכול לשמש ככלי תמיכה יעיל במקרים של בעיות בריאות כמו כאבי גב או בעיות אורתופדיות אחרות. הכיסא מותאם אישית ומסוגנן כך שיכול לספק תמיכה מרבית באזורים המסובכים והפגועים יותר.

במקרים של כאבי גב, התמיכה המתאימה בכיסא אורטופדי מקל על הלחץ על הדיסקים והשרירים באזור הגב. ולמנוע התפתחות עודפי לחץ או דלקת באותם אזורים. במקרים של בעיות אורתופדיות, כמו בעיות במערכת השלד והמפרקים הבחירה חשובה.  כי הכיסא מספקת יציבות ותמיכה נוספת שתסייע בהחמרת התסמין ובהפחתת הכאבים.

סיכום: יתרונות רבים עם כיסא אורטופדי

במאה ה-21, עם הדגש על בריאות ונוחות, כיסא אורטופדי הופך להיות כלי חיוני בבתים ומשרדים. כמובן, כשמדובר בבחירת כיסא, חשוב לבחון ולבחור כיסא המתאים ביותר לצרכייך ולסגנון החיים שלכם. כל הציוד פה GOODEST!

מאמרים נוספים שאולי תאהב:

מכשיר טנס - הטיפול האיכותי בכאבים

מכשיר טנס - הטיפול האיכותי...

מכשיר טנס : הטיפול האיכותי בכאבים(סרטון הסבר בסוף…
כסא מחשב לילדים

כסא מחשב לילדים

כסא מחשב לילדים(סרטון הסבר בסוף המאמר) כאשר ילד…
מכשיר פדיקור חשמלי

מכשיר פדיקור חשמלי

מכשיר פדיקור חשמלי – מה זה?(סרטון הסבר בסוף…
הגדלת גודל גופן
הגדלת גודל גופן
הקטנת גודל גופן
הקטנת גודל גופן
איפוס גודל גופן
איפוס גודל גופן
הבלטת קישורים
הבלטת קישורים
גווני שחור לבן
גווני שחור לבן
היפוך צבעים
היפוך צבעים
איפוס הכל
איפוס הכל
הצהרת נגישות
סגירת תוסף נגישות
תפריט נגישות
דברו איתנו